Lista produktów producenta: PRAMPOL

PRAMPOL

Producent wózków dziecięcych i wózków dla lalek


Podstawowe informacje o firmie Prampol


Firma "PRAMPOL" funkcjonuje od 1985 roku. Od momentu rozpoczęcia działalności, firma systematycznie się rozwija i dzięki temu należy obecnie do ścisłej czołówki producentów wózków dziecięcych w Polsce.


Jesteśmy producentem zarówno klasycznych, głębokich wózków dziecięcych, jak też nowoczesnych wózków wielofunkcyjnych w kilku modelach z bogatym wyposażeniem. Naszą ofertę uzupełniają akcesoria do wózków tj. torby, śpiwory, nosidła, moskitiery, parasolki, barierki.


Zajmujemy się również produkcją i sprzedażą wózków dla lalek.


Mimo tak rozbudowanego asortymentu, co roku wprowadzamy kolejne nowości stworzone przez własnych projektantów. Naszym mottem jest: NAJLEPSZA JAKOŚĆ DLA TWOJEGO DZIECKA.


Nasze wózki dziecięce są zarówno estetyczne, kolorowe i trwałe, jak też funkcjonalne i bezpieczne. Służą dzieciom od dnia narodzin aż do czwartego roku życia.


Użycie do produkcji wyłącznie najlepszych surowców oraz nowoczesnych maszyn i technologii, zapewnia wysoką jakość produktów z naszej oferty. Wózki wykonane wg norm Europejskich EN1888 posiadają certyfikat bezpieczeństwa "B" wydany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji.


Gwarantujemy niezawodność produkowanych wyrobów i bogaty wachlarz kolorystyczny.


Jesteśmy również obecni na rynkach zagranicznych – nawiązaliśmy stałą współpracę z partnerami handlowymi w Dani, Niemczech, Czechach, Rosji i na Ukrainie. Współpracujemy również z odbiorcami ze Słowacji i Węgier.


Nasze produkty można obejrzeć w sklepach:


  • ALTRAK 24
    ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 146B
  • 50-310 Wrocław


  • Sklep Dziecięcy BOMBIK
    Bąków, ul.Błękitna 2
    • 43-246 Strumień
Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.