Tako

TAKO JUMER 4

1 699,00 zł
454,82 $

Tax Free

Oczekiwanie na dostawę

Dodaj do listy życzeń

Widziałeś taniej? Negociuj cenę! 606 987 325 al.pol@prokonto.pl

Więcej informacji

Tako Jumper 4

Tako Jumper 4 2w1 to zupełnie nowy model wózka głęboko-spacerowego marki Tako. Charakterystyczną cechą nowego modelu jest wyjątkowy design, który zdecydowanie zwraca na siebie uwagę przechodniów. Lekki stelaż, innowacyjny system wpinania modułów Click-Click, obrotowe koła przednie oraz pełna regulacja - to zaledwie kilka z zalet jakie ma do zaoferowania Tako Jumper 4 2w1. Wózek przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do 15 kg.

 

 

 
Wózek dziecięcy Tako Jumper 4 2w1 - regulowana wysokość rączki; stelaż składany jedną ręką; miękki i wygodny materacyk; pojemny kosz na zakupy; obrotowe koła przednie; system amortyzacji; system wpinania modułów Click-Click; obszerna gondola
 
 
 
Wózek dziecięcy Tako Jumper 4 2w1 -5-punktowe pasy bezpieczeństwa; odpinana barierka zabezpieczająca; regulowany podnóżek; obrotowe koła przednie; pojemny kosz na zakupy; miękkie i wygodne siedzisko; regulowane oparcie; system amortyzacji
 
 
 

 Stelaż składany jedną ręką

 

Wózek dziecięcy Tako Jumper 4 2w1 posiada wyjątkowy stelaż, który możesz złożyć za pomocą jednej ręki. Po złożeniu wózek zajmuje bardzo mało miejsca, co pozwala na przechowywanie go niemal wszędzie. Kompaktowe rozmiary po złożeniu umożliwiają również bezproblemowy transport wózka nawet w małym bagażniku samochodu.

 

System wpinania modułów Click-Click

 

Wózek dziecięcy Tako Jumper 4 2w1 pozwala na bardzo łatwy i szybki montaż gondoli oraz spacerówki. Wystarczy umieścić odpowiedni moduł w miejscach oznaczonych na stelażu, a po usłyszeniu charakterystycznego kliknięcia wózek jest już gotowy do jazdy.

 
Obszerna gondola

 

Wózek dziecięcy Tako Jumper 4 2w1 wyposażony jest w komfortową gondolę, która zapewnia dziecku dużą ilość miejsca. Gondola umożliwia regulację oparcia, dzięki czemu możesz ustawić najwygodniejszą pozycję dla swojej pociechy. Materacyk umieszczony w gondoli jest bardzo miękki i wygodny. Przepuszcza on odpowiednią ilość powietrza, co wpływa na poprawę komfortu dziecka.

 

Funkcjonalna spacerówka

 

Spacerowa wersja wózka dziecięcego Tako Jumper 4 2w1 charakteryzuje się miękkim i wygodnym siedziskiem, w którym dziecko będzie czuło się wyjątkowo komfortowo. Spacerówka pozwala na regulację oparcia oraz podnóżka, dzięki czemu bez trudu ustawisz odpowiednią pozycję dla swojego dziecka. Za bezpieczeństwo dziecka odpowiadają 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które utrzymują bezpieczną pozycję dziecka i nie pozwalają mu wypaść z wózka. Odpinana barierka zabezpieczająca znacznie ułatwi wkładanie i wyjmowanie dziecka z wózka.

 
Regulowana wysokość rączki

 

Wózek dziecięcy Tako Jumper 4 2w1 umożliwia regulację wysokości rączki, co może okazać się bardzo pomocne i wygodne. Rozwiązanie to pozwala na korzystanie z wózka rodzicom o różnym wzroście.  

 Obrotowe koła przednie z możliwością blokady

 

Wózek dziecięcy Tako Jumper 4 2w1 wyposażony jest w obrotowe koła przednie, dzięki którym wózek jest bardzo zwrotny i doskonale radzi sobie w ciasnych miejscach. W razie potrzeby możesz zablokować obracanie się przednich kół, co znacznie zwiększy stabilność wózka podczas jazdy po nierównej nawierzchni.

System amortyzacji

 

Wózek dziecięcy Tako Jumper 4 2w1 wyposażony jest w system amortyzacji, który znajduje się w resorach przy tylnych kołach. System ten doskonale tłumi drgania i wstrząsy wywoływane jazdą po nierównym terenie. Wózek dziecięcy Tako Jumper 4 2w1 sprawdzi się zarówno w mieście, jak i w nieco trudniejszym terenie.

 
Pojemny kosz na zakupy

 

Wózek dziecięcy Tako Jumper 4 2w1 wyposażony jest w pojemny kosz umieszczony w dolnej części stelaża. Kosz pomieści nawet sporych rozmiarów zakupy, co znacznie ułatwi powrót ze sklepu do domu. Przemyślana konstrukcja kosza pozwala na korzystanie z niego w dowolnym momencie, bez konieczności podnoszenia gondoli lub spacerówki.

 

Podobne produkty